בדיקת תוצאות מבחן מחוננים שלב א' 2017

אם לא קבלתם מכתב תשובה מבית הספר שבו לומדים ילדיכם, יש באפשרותכם לבדוק אם עברו את מבחן שלב א' בקישור המצ"ב (על ידי הקלדת מספר ת.ז של הילד/ה).

 

אם ילדיכם עברו את המבחן - כיפק היי! כל הכבוד להם (וגם לכם). לידיעתכם: מבחני איתור מחוננים שלב ב' נערכים (בדרך כלל) בין החודשים ינואר-אפריל. כשלושה שבועות לפני מועד מבחן שלב ב' יקבלו ילדיכם מכתב זימון מבית הספר. מבחן שלב ב' לא נערך במועד אחיד. מועדו מתפרש על פני כשלושה חודשים, ומועד הזימון תלוי באזור מגוריכם).

הורים לילדים הזקוקים למבחן שלב ב' מותאם - לא לשכוח לשלוח את הבקשה במועד! מצ"ב קישור הסבר.

אם ילדיכם לא עברו את המבחן, שימו לב ללו"ז הנתון לצורך ערעור על תוצאות המבחן (אם ברצונכם לכלול את ילדיכם ברשימת הילדים המומלצים לגשת למבחן שלב ב' בשנת הלימודים הנוכחית): עד לתאריך 20/11/17 אפשר לערער על החלטת בית הספר באמצעות פנייה לרפרנט המחוזי.

לטופס פנייה לרפרנטית המחוזית בבקשה לערער על תוצאות מבחן שלב א':
https://services.education.gov.il/_layouts/FormServer.aspx?XsnLocation=https%3a%2f%2fservices.education.gov.il%2fformservertemplates%2fEDU.Gifted.irur_AinChet.xsn

הסבר על התהליך, וטופס בקשה למבחן מותאם (שלב ב'):
http://edu.gov.il/minhalpedagogy/gifted/Evaluation-process/acceptane-to-primary-education-frameworks/Pages/students-with-special-needs-test.aspx


כל המידע מתבסס על המידע החופשי המצוי באתר של האגף למחוננים. ריכזנו בעבורכם את המידע שלדעתנו חשוב שתדעו. יחד עם זאת, באחריותכם בלבד לבדוק את כל הפרטים הנוגעים לילדיכם בצורה יסודית ואישית דרך התקשרות עם בית הספר ועם האגף למחוננים.

אודות הפרופסור הלא מפוזר

התלמידים שלנו נהנים מיתרונות לימודיים ורגשיים רבי-משמעות. וגם ממתנה לכל החיים: היכולת ללמוד ולחשוב מתוך אתגר והנאה, ומימוש היכולות והפוטנציאל האישי בצורה הטובה ביותר.

טלפון: 1700-707-377

קידום אתרים - שמוליק דורינבאום