הכנה למבחני מחוננים האיכותית והמקצועית ביותר

הכנה למבחני מחוננים האיכותית והמקצועית ביותר

אנחנו הגוף הגדול והוותיק ביותר בארץ שמכין תלמידים למבחני המחוננים:

הידעתם? אנחנו, "הפרופסור הלא מפוזר", היינו הראשונים שהחלו להכין תלמידים מבריקים למבחני איתור המחוננים. ותיקים ומנוסים, ולמעשה בעלי יתרון של 8 שנים על כל גוף אחר בשוק, אנו מובילים את ילדיכם להצלחה באמצעות קורסים ייעודיים ולומדה ביתית מעולה, המכילה את הידע הייחודי לנו.
הלומדה שלנו נגישה וידידותית למשתמש, ובאמצעותה יכולים הילדים לחוות תהליך עצמאי של למידה יעילה ומהנה, בזמן ובמקום שהם בוחרים. הלומדה מאפשרת גם לכם, ההורים, נקודת מבט מדויקת אחר תפקודם והתקדמותם בנושאים השונים, כולל מעקב אחר סטטיסטיקות, ציונים ופילוח נושאי התרגול.

אתם מוזמנים לבחור את מסלול הלמידה המתאים לכם, והקרוב למקום מגוריכם.
ההכנה למבחני האיתור חווייתית ויעילה, ומשפרת בצורה משמעותית וחד-משמעית את סיכויי הקבלה.

כיצד מתקבלים לתכניות ההעשרה למחוננים ומצטיינים:

על מנת להתקבל לתכניות ההעשרה, על התלמידים להיבחן בשני שלבים – לרוב בתחילת כיתה ב', ובאזורים מסוימים בתחילת כיתה ג'. מבחן מחוננים שלב א' מהווה סינון ראשוני, ואילו המבחן לאיתור מחוננים שלב ב' מיועד רק למי שעברו בהצלחה את שלב א'. לאחר מכן, התלמידים בעלי ההישגים הגבוהים ביותר במבחן שלב ב' יוכלו להתקבל לתכניות ההעשרה לתלמידים מחוננים או לכיתת מחוננים, כתלות באזור המגורים.

עזרו לילדכם להצליח

אם אתם הורים לילדים מוכשרים, חכמים, סקרנים, הצמאים לידע וללמידה, הרי שקיימות תכניות מעולות שיעזרו להם לפתח את כישוריהם וליהנות מחדוות הגילוי והלימוד. אל תמתינו שיחליטו בשבילכם אם הם ראויים לכך. תפעלו!
טפחו את כישרונם במסגרת לימודים הולמת ותומכת. בדיוק למען מטרה זו אנו פועלים ועומדים לרשותכם.

מסלולי הכנה בשיטה מתקדמת

מרכז "הפרופסור הלא מפוזר" מקיים כמה מסלולי הכנה למבחני האיתור לתלמידים מחוננים ומצטיינים. השיעורים מועברים בשיטת "לומדים לחשוב", שפותחה על ידי ענת מנשה. השיטה מקנה לתלמידים מספר יתרונות מהותיים. אחד מהבולטים שבהם הוא הקניית אסטרטגיות למידה גבוהות ומתקדמות, שיעזרו וילוו את הילדים בכל תחום לימודי בהווה ובעתיד.

חשוב להדגיש כי הפעילויות במרכז מתבססות על תכנים מושקעים ומרתקים, ומכוונות להעשרה ולפיתוח החשיבה באווירה תומכת ומקבלת. לנגד עינינו עומדת הנאתם של הילדים, תוך יצירת סביבת למידה המתאימה ליכולותיהם הגבוהות ולתחומי העניין שלהם. אנו מנטרלים לחלוטין תחרותיות בין תלמידים, ואיננו מזכירים את המבחן לאיתור למחוננים, כדי שכל ילד יוכל לפתח את כישוריו ללא לחצים או השוואות שיעיבו על חדוות הלימוד.

 

אנחנו כאן כדי לעזור לכם, לאורך כל הדרך!

איכות, מקצועיות, ניסיון, הקשבה ומצוינות – אנחנו לא מפחדים מהמילים הללו. אנחנו גאים לקדם את הילדים שלכם לעברן.

אודות הפרופסור הלא מפוזר

התלמידים שלנו נהנים מיתרונות לימודיים ורגשיים רבי-משמעות. וגם ממתנה לכל החיים: היכולת ללמוד ולחשוב מתוך אתגר והנאה, ומימוש היכולות והפוטנציאל האישי בצורה הטובה ביותר.

טלפון: 1700-707-377

קידום אתרים - שמוליק דורינבאום