הכנה למבחני מחוננים לתלמידי כיתה א

הכנה למבחני מחוננים לתלמידי כיתה א' חכמים וסקרנים

 

המונופול על הכישרון וטיפוחו לא שייך רק לעולם הספורט או האומנויות!
הורים לילד/ה חכם/ה, סקרן/ית, הצמא/ה לידע ולמידה, גם לילד/ה שלכם יש כישרון שזקוק לטיפוח והעשרה.

אנו מזמינים אתכם להצטרף לסביבה לימודית תומכת ומעשירה, במטרה להעשיר ולפתח את כישורי החשבון והשפה לצד ידע כללי ואסטרטגיות למידה מתקדמות, אצל ילדכם.
כל זאת, באווירה נינוחה ומאתגרת המפתחת בילדים את חדוות הלמידה והגילוי, בהנחיית צוות חם ומנוסה ביותר.

משרד החינוך מציע לתלמידים מחוננים ומצטיינים תכניות העשרה מרתקות ומגוונות.
התכניות מעניקות למתקבלים בשעריהן תכנים מאתגרים ומסקרנים, וחוויית לימוד איכותית ויוקרתית. זאת, על ידי מורים שנבחרו בקפידה ועברו הכשרה מקיפה לעבודה עם ילדים מחוננים, בעוד סביבת השווים מעניקה התנסות לימודית וחברתית מעשירה ומפרה.

 

כיצד מתקבלים לתוכניות המיוחדות

על מנת להתקבל וליהנות מתכניות ההעשרה על התלמיד להיבחן בשני שלבים, לרוב בתחילת כיתה ב' . מבחן שלב א' המהווה סינון ראשוני, ואילו מבחן שלב ב' מיועד רק למי שעברו בהצלחה את שלב א'. לאחר מכן, התלמידים בעלי ההישגים הגבוהים ביותר במבחן שלב ב' יוכלו להתקבל לתכניות ההעשרה לתלמידים מחוננים או לכיתת מחוננים, כתלות באזור המגורים.

 

מסלולי הכנה בשיטה מתקדמת:

 

 

עזרו לילדכם להצליח

אם אתם הורים לילד מוכשר מאוד, חכם, סקרן וצמא לידע ולמידה, הרי שקיימות תוכניות מעולות שיעזרו לו לפתח את כישוריו וליהנות מחדוות הגילוי והלימוד. לכן, אל תמתינו עד שיחליטו בשבילכם אם הוא ראוי לקבל את תכניות ההעשרה - תפעלו ! לילדכם יש כישרון שזקוק לטיפוח והעשרה במסגרת לימודים הולמת ותומכת, ובדיוק למען מטרה זו אנו פועלים ועומדים לרשותכם. אנחנו כאן כדי לעזור לכם לאורך כל הדרך ! איכות, מקצועיות, ניסיון, הקשבה ומצוינות – אנחנו לא מפחדים מהמילים האלו. אנחנו גאים לקדם את הילדים שלכם לעברם.

 

אודות הפרופסור הלא מפוזר

התלמידים שלנו נהנים מיתרונות לימודיים ורגשיים רבי-משמעות. וגם ממתנה לכל החיים: היכולת ללמוד ולחשוב מתוך אתגר והנאה, ומימוש היכולות והפוטנציאל האישי בצורה הטובה ביותר.

טלפון: 1700-707-377

קידום אתרים - שמוליק דורינבאום