קורס הכנה למבחני נוער מוכשר במתמטיקה

הכנה לקראת מבחני נוער מוכשר במתמטיקה לתלמידות ותלמידי כיתה ה'

תוכנית העשרה במתמטיקה לתלמידות ולתלמידים מצטיינים ומוכשרים, שאוהבים מתמטיקה והיא אוהבת אותם.
מבחנים לתוכנית נערכים החל מכיתה ה' בחודשים מרץ-מאי, והצלחה בהם מתבססת על יכולת החשיבה המתמטית הגבוהה של הילדים ועל ידע מתמטי נרכש.

במסגרת תוכנית ההעשרה יזכו ילדיכם לחוות מתמטיקה שתוכנית הלימודים הרגילה כלל לא עוסקת בה, ולהיחשף לתוכן מתמטי ייחודי בדרך מרתקת ומעשירה.
 
במפגשים שלנו נתרגל בשני מישורים במקביל: אסטרטגיות עבודה וידע מתמטי.

אסטרטגיות עבודה - שכלול החשיבה המתמטית של הילדים בהתייחס לנושאי המבחן, במטרה להתאימה לזו המצופה מהם במבחן עצמו: היכרות עם שאלות מייצגות, שלילת תשובות, ניחוש מושכל, התנסות במבחן הדמיה, ניהול זמן נכון, מה עושים כאשר לא בטוחים בתשובה לשאלה, כיצד נעזרים באפשרויות ועוד...


ידע מתמטי- 4 פעולות חשבון וסדר פעולות חשבון במספרים טבעיים ושברים פשוטים, אחוזים, בעיות מילוליות רב-שלביות, דיאגרמות, הסקה מתרשים, סדרות, גיאומטריה ועוד.


קבוצה חדשה- בימי שישי משעה 12:45 עד 13:45, בחולון גבול ראשל"צ, החל מ-24/01/2020 ועד מתי שתרצו :-). מכיוון שמועד המבחן אינו אחיד (המבחן מתקיים על פני כחודשיים) תכני החוג בנויים כך שעד לאמצע חודש מרץ (המועד בו בדכ"ל מתחילים המבחנים) אנו מסיימים את כל התכנים הלרוונטים למבחן, ולאחר מועד זה נמשיך ונתרגל מבחני הדמיה והעמקה בתכני המבחן. ובכל מצב, אנו עם אצבע על הדופק למועדי המבחן ולכל עדכון חשוב אחר.

 

שימו לב! קיימת אפשרות להמשיך בחוג גם לאחר המבחן לתוכנית נוער מוכשר במתמטיקה כחוג הכנה למבחני הכניסה והמיון לחטיבות הביניים (מבחנים הנערכים בדרך כלל בתחילת כיתה ו').

מחיר החוג: 600 ש"ח לחודש (משך כל מפגש שעה).

אתם מוזמנים להזין את פרטי הרישום בהמשך דף זה. לאחר שתאשרו את ההרשמה, תועברו לדף מאובטח להזנת פרטי האשראי שלכם. פרטי אשראי אלה ישמשו גם לתשלום השוטף לחוג. במעמד הזנת הפרטים תחויבו בגין השיעור הראשון בלבד (על סך 200 ש"ח). בעבור הלומדה שלנו לקראת מבחני נוער מוכשר במתמטיקה תחויבו במחיר של 460 ש"ח. כך שסך הכל תחויבו ב- 660 ש"ח. אם לאחר השיעור הראשון תחליטו לרשום את ילדכם לחוג שלנו, סכום השיעור הראשון (200 ש"ח) יקוזז מהתשלום השוטף.
אם תחליטו לא להמשיך אתנו (אמנם נתאכזב, אבל בהחלט נישאר חברים), הלומדה שלנו תהיה זמינה לשימושכם, והתשלום שבוצע בעבור הלומדה ובעבור השיעור הראשון לא יוחזר. הרישום לחוג הוא לתקופה של חודשיים לפחות, אך החיוב מתבצע מדי חודש בחודשו.

הרשמה לחוג + לומדה כיתה ה

שדות מסומנים ב-* הם שדות חובה

אודות הפרופסור הלא מפוזר

התלמידים שלנו נהנים מיתרונות לימודיים ורגשיים רבי-משמעות. וגם ממתנה לכל החיים: היכולת ללמוד ולחשוב מתוך אתגר והנאה, ומימוש היכולות והפוטנציאל האישי בצורה הטובה ביותר.

טלפון: 1700-707-377

קידום אתרים - שמוליק דורינבאום