חוג הכנה למבחני המיון של חטיבות הביניים וכיתות המחוננים

ילדיכם לומדים בכיתת מחוננים או ב"יום שליפה" במסלול למחוננים ומצטיינים, ואתם מעוניינים לשלבם במסלול של כיתת מחוננים בחטיבת הביניים?

ילדיכם לא עברו את המבחן לאיתור תלמידים מחוננים בכיתה ב' (להפתעת כולם!), ואתם מעוניינים לשלבם בחטיבת הביניים בכיתת מחוננים או בכיתת מסלול ייחודית?

אנחנו יודעים שחשוב לכם להמשיך לתת להם את הטוב ביותר

לכן אנחנו מזכירים לכם שבקרוב הם ייבחנו במבחן לאיתור תלמידים מחוננים, או במבחן סינון לכיתות מסלול ייחודיות שיערך על ידי מכון קרני, ומזמינים אתכם להירשם לתכנית ייחודית ומוצלחת ביותר כהכנה למבחני המיון הללו, וכהכנה כללית לחטיבת הביניים.

בחוג שלנו נלמד בשני מישורים במקביל: אסטרטגיות למידה וחשיבה מתקדמות, לצד תכנים במתמטיקה, בצורות ובשפה – כמצופה מהילדים במבחני המיון עצמם.

ההכנה חווייתית, יעילה ומשפרת בצורה משמעותית וחד-משמעית את סיכויי הקבלה. אל תמתינו שיחליטו בשבילכם לאיזו כיתה ילדיכם יתקבלו בחטיבת הביניים. העבירו את הבחירה למגרש שלכם.

אנחנו כאן כדי לעזור לכם, לאורך כל הדרך!

איכות, מקצועיות, ניסיון, הקשבה ומצוינות – אנחנו לא מפחדים מהמילים הללו.
אנחנו גאים לקדם את הילדים שלכם לעברן.

מחיר החוג: 550 ₪ לחודש (משך כל מפגש שעה).

אתם מוזמנים להזין את פרטי הרישום בהמשך דף זה. לאחר שתאשרו את ההרשמה, תעברו לדף מאובטח להזנת פרטי האשראי שלכם, והם ישמשו גם לתשלום השוטף לחוג. במעמד הזנת הפרטים תחויבו בגין השיעור הראשון בלבד, על סך 150 ₪. אם לאחר השיעור הראשון תרשמו את ילדכם לחוג שלנו, סכום זה יקוזז מהתשלום השוטף. אם תחליטו לא להמשיך אתנו (אמנם נתאכזב אבל נשאר חברים) - סכום זה לא יוחזר.

הרשמה לחוג לתלמידי כיתה ה

שדות מסומנים ב-* הם שדות חובה

אודות הפרופסור הלא מפוזר

התלמידים שלנו נהנים מיתרונות לימודיים ורגשיים רבי-משמעות. וגם ממתנה לכל החיים: היכולת ללמוד ולחשוב מתוך אתגר והנאה, ומימוש היכולות והפוטנציאל האישי בצורה הטובה ביותר.

טלפון: 1700-707-377

x