השרות שלנו ״call יכול״

דצמ 21, 2016 נכתב על ידי

הודעה משמחת לכל לקוחותינו בהווה ובעתיד.
אנו שמחים ליידע אתכם שהחל מהיום תקבלו את השירות והתמיכה הטכנית הטובים, הנחמדים, המקצועיים, הסבלניים והמחוייכים ביותר עלי אדמות, וזאת הודות לחברת "Call יכול" שנאותה לעבוד עם "הפרופסור הלא מפוזר". עובדי החברה עברו הכשרה והדרכה, והם ישמחו לענות על שאלותיכם ולעזור לכם.

הנציגים יהיו זמינים לכם בימים א'-ה' בשעות 18:00-09:00, וביום ו' בשעות 12:00-09:00. במקביל לכך, שירות התמיכה הטכנית שלנו זמין לרשותכם 24/7 באמצעות
הדוא"ל This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
או בטופס ״צור קשר״ באתר שלנו.
זאת ועוד, יתר המחלקות שלנו זמינות כרגיל.

״call יכול״ היא חברה ראשונה מסוגה בעולם, המתמחה בהקמת מוקדים טלפונים בשיטת מיקור חוץ (Outsourcing). רוב עובדיה הם אנשים המתמודדים עם מוגבלויות. החברה הוקמה בפברואר 2008, ונכון לתחילת שנת 2016 מדובר במעסיק הגדול ביותר של אנשים עם מוגבלויות בשוק החופשי בישראל ובעולם. כשהבנו שאת השירות הטוב ביותר למה שהכי חשוב לנו, כלומר, אתם, אנו יכולים לקבל מ- ״Call יכול״, לא הייתה לנו כל התלבטות! היינו מעט במתח עד שהבנו שלא רק הם מתאימים לנו, אלא גם אנחנו להם, וכשהגיעה התשובה החיובית שלהם, נמלאנו גאווה ואושר כאנשים, כאזרחי המדינה וכבעלי עסק. אנו מודים מאד לחברים שלנו שיכולים הכל, שואבים מהם השראה, ומבטיחים לכם את השירות הטוב ביותר.
שלכם, ארז וענת

 

call-yachol2

קרא 998 פעמים שונה לאחרונה ב שישי, 29 ספטמבר 2017 08:30

אודות הפרופסור הלא מפוזר

התלמידים שלנו נהנים מיתרונות לימודיים ורגשיים רבי-משמעות. וגם ממתנה לכל החיים: היכולת ללמוד ולחשוב מתוך אתגר והנאה, ומימוש היכולות והפוטנציאל האישי בצורה הטובה ביותר.

טלפון: 1700-707-377