חוג הכנה למבחני מחוננים

אנו מזמינים אתכם להצטרף לסביבה לימודית תומכת ומעשירה, המכינה את ילדכם באופן מיטבי לקראת מבחני איתור מחוננים. החוג שם לו למטרה להעשיר ולפתח כישורי חשבון, שפה וצורות לצד ידע כללי ואסטרטגיות למידה מתקדמות, אצל תלמידים חכמים וסקרנים שהשמים עבורם הם הגבול. כל זאת, באווירה נינוחה ומאתגרת המפתחת בילדים את חדוות הלמידה והגילוי, בהנחיית צוות חם ומנוסה ביותר.

תקופות עיקריות במסלול חוג

מסלול חוג מיועד למעוניינים בלמידה שנתית המקיפה תכנים רבים, ובהקניית אסטרטגיות למידה מתקדמות. המסלול עצמו מתחלק ל- 3 תקופות עיקריות - מבחן שלב א', מבחן שלב ב' ולאחריו:

  • Vמבחן מחוננים שלב א' – בשלב זה נלמדים תכנים רלוונטיים למבחן בהבנת הנקרא וחשבון, לצד אסטרטגיות למידה מתאימות.
  • Vמבחן מחוננים שלב ב' - תכני החוג יכללו נושאים רלוונטיים למבחני האיתור לתלמידים מחוננים ומצטיינים. זאת, בשני מישורים עיקריים: אסטרטגיות ומיומנויות למידה המתאימות למבחן מרובה אפשרויות, ותכנים רלוונטיים בשפה, צורות וחשבון.
  • Vלאחר מועד מבחן מחוננים שלב ב' - נעסוק באסטרטגיות ומיומנויות למידה כלליות, כגון קריאת טקסטים והבנתם, כתיבת תשובה מלאה, למידה יעילה למבחן ועוד. חשוב לציין כי החלק השני של החוג יעיל מאוד לכל התלמידים, ובמיוחד למי שישתלבו בכיתות המחוננים ובימי שליפה.

מה זה אומר "חוג שנתי"?
החוג מתקיים לאורך השנה, אך אתם לא מחויבים לכל התקופה. עד למבחן מחננים שלב א' אנחנו מתמקדים רק בהכנה למבחן שלב א' (דגש על הבנת הנקרא וחשבון). לאחר מכן אנחנו מתמקדים רק בהכנה למבחן מחוננים שלב ב' (דגש על החלק המילולי, הכמותי והצורני). לאחר שכל תלמידי הקבוצה (מקסימום 12 תלמידים בקבוצה) ייבחנו במבחן שלב ב', נמשיך ונלמד אסטרטגיות למידה כלליות, כולל הכנה לקראת המיצ"ב בשפה שנערך בדרך כלל בחודש מאי בכיתה ב'.

אמנם נהיה מאושרים מאוד אם תלמדו אצלנו במשך כל השנה, אבל דעו שבכל סוף חודש אתם יכולים להפסיק את השתתפות ילדכם בחוג.

מחיר החוג: 550 ₪ לחודש.

אתם מוזמנים להזין את פרטי הרישום בהמשך דף זה. לאחר שתאשרו את ההרשמה, תעברו לדף מאובטח להזנת פרטי האשראי שלכם, והם ישמשו גם לתשלום השוטף לחוג. במעמד הזנת הפרטים תחויבו בגין השיעור הראשון בלבד, על סך 150 ₪. אם לאחר השיעור הראשון תרשמו את ילדכם לחוג שלנו, סכום זה יקוזז מהתשלום השוטף. אם תחליטו לא להמשיך אתנו (אמנם נתאכזב אבל נשאר חברים) - סכום זה לא יוחזר.

לתשומת לבכם בבקשה: אם החלטתם לא להירשם לחוג לאחר השיעור הראשון, יש להודיע לנו לכתובת הדוא"ל הבאה בלבד: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

אודות הפרופסור הלא מפוזר

התלמידים שלנו נהנים מיתרונות לימודיים ורגשיים רבי-משמעות. וגם ממתנה לכל החיים: היכולת ללמוד ולחשוב מתוך אתגר והנאה, ומימוש היכולות והפוטנציאל האישי בצורה הטובה ביותר.

טלפון: 1700-707-377

קידום אתרים - שמוליק דורינבאום