מפגש סימולציה לקראת מבחן שלב ב'- כיתה ב'

מפגש "דֶּרֶךְ צְלֵחָה"- רגע לפני המבחן

מפגש הדמיה (סימולציה) לפני מבחן שלב ב'. מפגש מעצים עם המון עצות מחזקות וחיוביות.
במפגש זה הילדים יקבלו חוברת הדמיה למענה עצמאי הכוללת 100 שאלות מיצגות מבחן בנושאים: בעיות מילוליות, ידע והבנה, אוצר מילים, השלמת משפטים, יוצא דופן מילולי וצורות בזוגות.
המורה תהיה נוכחת כל העת, ותעבור בין הילדים במטרה לתת להם עצות לדרך במקומות הנחוצים (לדוגמה, לילד שמתעכב זמן ארוך על שאלה מסוימת, נלחץ, עובד מהר מדי או לאט מדי, "חולם", מדלג על עמודים, נבהל מכמות הדפים, מתעייף באמצע ועוד).
למעשה, ננסה לתווך להם את חווית המבחן בצורה הטובה ביותר, וזאת כמובן לצד מענה על תכנים שמשקפים את המבחן.
בסיום העבודה העצמאית של הילדים נתכנס לשיחת סיכום והסקת מסקנות בכל הקשור לדרך העבודה שלהם בעת המבחן (אסטרטגיות). אנו לא נבדוק את המבחן בכיתה, אך בסיום השיעור ניתן לכם מחוון תשובות לבדיקה עצמאית של המבחן (כמובן שגם את חוברת המבחן תקחו אתכם הביתה).
המפגש מתאים לתלמידי כיתה ב', שעתידים לגשת למבחן איתור מחוננים שלב ב'.


  בסיום המפגש יקבלו הילדים את חוברת ההדמיה.
  לא תתבצע בדיקה של המבחן בכיתה.
  מחיר המפגש: 275 ₪.
  מספר המקומות מוגבל.

אנו משקיעים משאבים רבים כדי להגיש לילדיכם תכנים מקוריים וחדשים אלו. כתיבת שאלות המותאמות למבחן היא, כשלעצמה, תהליך ארוך ומורכב, המשלב עבודה של אנשי מקצוע רבים (המחבר, עורך התוכן, עורך הלשון, ניקוד, התאמה לתכני המבחן, עיצוב גרפי ועוד).
לכן, נודה לכם אם תעזרו לנו לשמור על זכויות היוצרים שלנו, ולא תפיצו חוברות אלה בין מכריכם. אנחנו נותנים בכם אמון מלא, ועושים הכול מתוך אהבה והשקעה בהצלחה של ילדיכם במבחן עצמו. אנו מודים לכם מקרב לב על עזרה זו.

גלילות (ת"א) יום שישי 25/01/2019 משעה 14:00 עד 15:30 (עם המורה סמדר)


הרשמה למפגש

שדות מסומנים ב-* הם שדות חובה

אודות הפרופסור הלא מפוזר

התלמידים שלנו נהנים מיתרונות לימודיים ורגשיים רבי-משמעות. וגם ממתנה לכל החיים: היכולת ללמוד ולחשוב מתוך אתגר והנאה, ומימוש היכולות והפוטנציאל האישי בצורה הטובה ביותר.

טלפון: 1700-707-377

הסניפים שלנו:

קידום אתרים - שמוליק דורינבאום