נעים מאוד, המילה היומית לשירותכם

כל מבחן מיון ואיתור לתלמידים מוכשרים ומחוננים כולל בתוכו התייחסות רחבה ומשמעותית לאוצר המילים של הילדים הנבחנים. ולמען האמת, מלבד ההצלחה במבחן זה או אחר, אוצר מילים עשיר זה נכס לכל החיים!

במשך שנים רבות אספנו מאות מילים שמאפיינות את אוצר המילים הנדרש מהילדים במבחני איתור המחוננים, וכיאה לאוסף מכובד, נשמח לחלוק אותו עמכם.
אם אתם הורים לילדים הלומדים בכיתות א'-ו', אנו מזמינים אתכם להיות מנויים לשרות הנפלא שלנו: "נעים מאוד, המילה היומית לשירותכם".


מה כולל המינוי היומי?

קבלת מסרון whatsapp  יומי (בימים א'-ה') עם חידה הכוללת את המילה.

ועכשיו גם ב- instagram instagram עקבו אחרינו והמילה היומית תגיע אליכם באיסטוש.אילו מילים יש לנו באוסף?

האוסף שלנו כולל מילים, אבל לא סתם מילים. מדובר על מילים משובחות בעלות רפרטואר. מילים שהיו בשנים קודמות במבחני המיון השונים, בעלות משמעות כפולה או מבלבלת, לועזיות השימושיות בשפה העברית ועוד.

למי המינוי מתאים?

אוצר המילים שלנו מתאים לכל ילד וילדה החל מכיתה א' ומעלה, ובמיוחד לאלו הניגשים למבחני האיתור השונים: חוגי מחוננים, איתור מחוננים לכיתות או ימי שליפה, קבלה לחטיבת הביניים ועוד.

מה עושים עם המילה שמקבלים?

הו! טוב ששאלתם. נמליץ לכם להכיר אותה לילדיכם בדרך נעימה, למשל בצורת חידון יומי ובכל סופשבוע אפשר לערוך חידון מסכם, בעזרת כרטיסיה עם המילה ועם פירושה, המתלווה לקופסת האוכל, או באמצעות שתי כרטיסיות יומיות – אחת עם המילה והשנייה עם פירושה – ויצירת משחק זיכרון בסופו של כל שבוע. אנחנו מבטיחים להמשיך ללוות אתכם ברעיונות יצירתיים המתאימים בדיוק לילדים שלכם.

מתי כדאי להתחיל את המינוי?

מיד! ובעצם, למה לחכות? למידה הדרגתית, מתמשכת ומובנית היא יעילה פי כמה מלמידת-בזק, במיוחד בהתייחס לידע חדש נרכש. המטרה היא שאוצר המילים החדש יוכל לשמש את ילדיכם בצורה היעילה ביותר במבחן עצמו.

כיצד נרשמים למינוי היומי?

בקלות רבה למדי! ממלאים את טופס הרישום הנמצא בהמשך דף זה, והופ! אתם מנויים.

כיצד מפסיקים את המינוי היומי?

בקלות רבה למדי! בטופס צור קשר הנמצא באתר שלנו – מבקשים, ואנחנו מבצעים (בינינו, למה שתרצו לעשות זאת?).

כמה עולה המינוי?

בשלב זה המינוי ניתן כשירות, במתנה, חינם, ללא עלות. מהלב שלנו ישירות ל- שלכם. כלומר, מהאוסף שלנו ישירות לראש של ילדיכם.

הרשמה לתפוצת המילה היומית

שדות מסומנים ב-* הם שדות חובה

אודות הפרופסור הלא מפוזר

התלמידים שלנו נהנים מיתרונות לימודיים ורגשיים רבי-משמעות. וגם ממתנה לכל החיים: היכולת ללמוד ולחשוב מתוך אתגר והנאה, ומימוש היכולות והפוטנציאל האישי בצורה הטובה ביותר.

טלפון: 1700-707-377

הסניפים שלנו:

קידום אתרים - שמוליק דורינבאום