חוג הכנה למבחן מחוננים לתלמידי כיתה ו'

חוג הכנה למבחני המיון של חטיבות הביניים וכיתות המחוננים לעולים לכיתה ו'

הורים לילדים חכמים ומוכשרים הלומדים בכיתה ו', המידע שלהלן מיועד לכם!
במהלך השנה הקרובה יוכלו ילדיכם המוכשרים להיבחן למספר מסלולי העשרה ייחודיים לילדים בעלי יכולות קוגניטיבית מצוינות:

  • מבחני הכניסה והמיון לכיתות מסלול בחטיבת ביניים (דגש על מבחני מכון קרני) - המבחנים נערכים בדרך כלל בתחילת שנת הלימודים של כיתה ו' (סביב חודש אוקטובר).
  • מבחני המיון לתלמידים מחוננים (שנערכים על ידי מכון קרני) – ניתנים בדרך כלל החל מחודש נובמבר של כיתה ו'.
    (שימו לב! האחריות על בדיקת מועדי המבחנים ועל הרישום אליהם מוטלת עליכם בלבד!)

ילדיכם אמנם רק בני 11, וזה נראה מעט בלתי הגיוני להחליט בשבילם החלטה כה חשובה בגיל כל כך צעיר, אבל מבחינת מערכת החינוך הם הגיעו לשלב קבלת החלטות בכל הנוגע ל"עתידם" כתלמידים.
לכן אנו שמחים לספר לכם על חוג הכנה למבחנים אלה (נוער מוכשר במתמטיקה, כניסה לכיתות מסלול בחטיבות הביניים ומבחני איתור מחוננים). החוג יתקיים בימי שישי בצהריים בחולון, החל מ-06/9/19. לידיעתכם, אם אינכם מתכוונים לגשת למבחני הכניסה לחט"ב או להתכונן לקראתם, אפשר להירשם רק למסלול ההכנה למבחני נוער מוכשר במתמטיקה.
בחוג שלנו נלמד יחד עם הילדים את התכנים הרלוונטיים למבחנים אלה במקביל למועדי המבחנים. כלומר, תחילה נתמקד בתכני המבחן לנוער מוכשר במתמטיקה (תהליך למידה שיתרום לנו משמעותית לתהליך הלמידה של החלק הכמותי במבחני מכון קרני), ורק לאחר מכן בתכנים של מבחני הכניסה לחטיבות הביניים כולל כיתת מחוננים.
כדי להצליח בתהליך נדרשים שלושה שיתופי פעולה: הילד, אתם, ואנחנו. כדי לקיים את חלקנו בהצלחת התהליך, אנו מציעים חוג הכנה ולומדה אינטרנטית לתרגול ביתי.

 

להלן רשימת כל הנושאים אותם נלמד בחוג:

>בעיות מילוליות במתמטיקה
>בעיות מילוליות בגיאומטריה
>תרגילים מעורבים
>אותיות במקום ספרות
>קריאת נתונים (גרפים)
>חשיבה אלגברית
>השלמת משפטים
>יוצא דופן מילולי
>אוצר מילים (עם דגש על משפחות מילים)
>יחסי מילים
>מטריצות
>אנלוגיות של צורות
>סדרות של צורות

* כאמור, לאורך הדרך אנו מקפידים על הקניית אסטרטגיות עבודה הייעודיות לכל אחד מפרקי המבחן, תוך דגש על עבודה מדודה בזמן וכן על מענה בדף תשובות חיצוני.

אין ספק שהלמידה בחוג השנתי היא מתנה שאתם מעניקים לילדיכם.
החוג מקנה להם יתרון עצום במעבר מבחני האיתור, אך גם מקפיץ אותם מעלה בכל הקשור לפיתוח היכולות האישיות שלהם – הקוגניטיביות והרגשיות, ומכין אותם היטב לחטיבת הביניים.
אנחנו מבטיחים לכם 100% השקעה, רצינות, מיקוד, איכות והכנה לקראת מבחני האיתור.

החוג מתקיים בחולון, בימי שישי


מחיר החוג: 550 ש"ח לחודש (משך כל מפגש שעה).

אתם מוזמנים להזין את פרטי הרישום בהמשך דף זה. לאחר שתאשרו את ההרשמה, תועברו לדף מאובטח להזנת פרטי האשראי שלכם. פרטי אשראי אלה ישמשו גם לתשלום השוטף לחוג. במעמד הזנת הפרטים תחויבו בגין השיעור הראשון בלבד (על סך 200 ש"ח). בעבור הלומדה המורחבות שלנו לקראת מבחני שלב ב' לאיתור מחוננים תחויבו במחיר של 560 ש"ח. כך שסך הכל תחויבו ב- 760 ש"ח
אם לאחר השיעור הראשון תחליטו לרשום את ילדכם לחוג שלנו, סכום השיעור הראשון (200 ש"ח) יקוזז מהתשלום השוטף.
אם תחליטו לא להמשיך אתנו (אמנם נתאכזב, אבל בהחלט נישאר חברים), הלומדה המורחבת תהיה זמינה לשימושכם, והתשלום שבוצע בעבור הלומדה ובעבור השיעור הראשון לא יוחזר.

 

הקבוצות מלאות, אתם מוזמנים להרשם לקורס הממוקד שלנו בקישור הבא>>

אודות הפרופסור הלא מפוזר

התלמידים שלנו נהנים מיתרונות לימודיים ורגשיים רבי-משמעות. וגם ממתנה לכל החיים: היכולת ללמוד ולחשוב מתוך אתגר והנאה, ומימוש היכולות והפוטנציאל האישי בצורה הטובה ביותר.

טלפון: 1700-707-377

קידום אתרים - שמוליק דורינבאום