הפרופסור הלא מפוזר - לוגו מלבני
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
beiniam

הכנה למבחני מחוננים

קורס הכנה ממוקד לקראת מבחני מחוננים ללומדות ולומדים היום בכיתה ו', מעודכן למבנה המבחן החדש (טלדור).

אל תמתינו שיחליטו בשבילכם האם ילדיכם ראויים לזכות בהעשרה בבית הספר. תפעלו עכשיו

beiniam

תלמידות, תלמידים והורים יקרים,
במהלך חודש מרץ 2024 (*) יתקיימו מבחני איתור מחוננים לקראת חטיבת הביניים.
ציון המעבר במבחן זה הוא יחסי לתלמידות ולתלמידים אחרים, ומכאן המשמעות החשובה של הכנה לקראתו. כמו כן, אנחנו יודעים עד כמה חשוב לכם להצליח במבחנים אלו וללמוד במסלול המחוננים בחטיבת הביניים ובתיכון! לכן בנינו בעבורכם תוכנית הכנה ממוקדת ויעילה המשלבת 13 שיעורים, תרגול ביתי, ומבחן הדמיה מלא שכולנו נפתור יחדיו כחלק מהקורס.
המטרה הראשית של הקורס שלנו היא לאפשר לכם לתפקד במבחן בצורה הטובה ביותר שאתם יכולים, ובכך לזכות ביתרון חשוב מאוד במעבר המבחן! לעיתים המעבר במבחן תלוי במענה על שאלה אחת בלבד, ואנו נעשה כל שאנו יכולים כדי לאפשר לכם למצות את יכולותיכם.

כל מפגשי הקורס יתקיימו בזום. חסכנו לכם פקקים, חנייה, בייביסיטר לאחים קטנים… אתם יכולים לגור בכל מקום בארץ, והכי חשוב – אנו מנצלים את יתרונות הזום ליצירת מערכי השיעור הטובים ביותר: שיתופי מסך, מענה אישי בצ'אט, מבחנים מקוונים, הדמיות על הלוח הגרפי, יחס אישי לכל תלמיד/ה ועוד.
אנו מבטיחים לתת 100% מעצמנו למען חוויית לימוד מעצימה ויעילה ביותר, וליצור אצל הילדות והילדים חווית זום שונה ממה שהם מכירים.

שימו לב! לומדת התרגול שלנו תהיה לכם זמינה מרגע הרישום ואנו ממליצים להתחיל ולתרגל ממנה בהקדם.

ה-סילבוס:

כל שיעור מלווה בדפי עבודה להדפסה לילדות ולילדים ומצגות מושקעות אשר נבנו לאחר מחשבה רבה לקבלת תשומת לב הילדות והילדים, מיקוד בתכנים, יישום החומר הנלמד ועוד. כל דפי העבודה והמצגות נבנו על ידי צוות דידקטי וגרפי. כמו כן, בסוף כל שיעור, המורים כותבים ביחד עם הילדות והילדים סיכום שיעור והמלצות לשיעורי בית כדי ליצור מסלול לימודים מובנה וברור וגם כדי לשמור אתכם בתמונה, הורים יקרים.

מפגש מספר 1 – היכרות עם המבנה של מבחן רב-ברירה | אסטרטגיות עבודה

שיעור הקדמה והיכרות שבו יקבלו הילדות והילדים הסבר כללי על מבנה המבחן הצפוי להם, ויתרגלו אסטרטגיות עבודה כלליות המתאימות למבחן רב-ברירה מדוד בזמן בהלימה לתנאי המבחן האמיתי. נתרגל ניחוש מושכל, שלילת תשובות, התמודדות עם מילים לא מוכרות, שימוש במסיחים כחלק מאסטרטגיית החשיבה במבחן ועוד.

מפגש מספר 2 – אסטרטגיות ייעודיות לפרק: אוצר מילים | חשיבה מילולית

החלק המילולי במבחן מתבסס ברובו על אוצר מילים ועל ידע כללי קיים. יחד עם זאת, יש כלים רבים שיכולים לעזור לילדות ולילדים לענות על חלק זה, ובהם נתמקד בשיעור שלנו. לדוגמה, היכרות עם משפחות מילים כחלק מאסטרטגיית שלילת תשובות במקרה שלא מכירים מילה בשאלה; היכרות מקדימה עם סוגי קשרים בין מילים כחלק מאסטרטגיית מענה על פרק האנלוגיות המילוליות; תרגול מציאת קבוצת רוב חיובית כחלק מאסטרטגיית מענה על הפרק יוצא דופן מילולי, ועוד.

 • בסוף השיעור יקבלו הילדות והילדים דף עבודה הכולל ריכוז של משפחות מילים בעברית. נוסף על כך, הם יקבלו דף מרוכז בנושא אוצר מילים, הכולל 80 מילים שלדעתנו חשוב להכיר לקראת המבחן. רשימת המילים נאספה על סמך דיווחי מבחני העבר, ומכאן חשיבותה.

מפגש מספר 3 – אנלוגיות מילוליות (יחסי מילים) | חשיבה מילולית

הקבלות מילוליות דורשות מהילדים חשיבה גבוהה. ראשית, עליהם לזהות את הקשר בין זוג המילים הראשון, ולאחר מכן להשליכו על זול מילים נוסף. בשיעור נלמד את דרך העבודה היעילה ביותר בפרק זה ונכיר קשרים מגוונים בין מילים (לדוגמה: חפץ והפעולה המתבצעת בו, שינוי בדרגת העוצמה, חפץ והחומר ממנו הוא עשוי ועוד).

 • בשיעור זה הילדות והילדים יקבלו רשימה מסודרת של קשרים נפוצים בין מילים.

מפגש מספר 4 –השלמת משפטים | חשיבה מילולית

המענה על השלמת משפטים כולל בתוכו שני נושאים מרכזיים: ידע כללי ואוצר מילים. ובמקביל לכך, המענה על פרק זה כולל בתוכו גם חשיבה לוגית, היכרות עם מילות קישור, זמנים, תחביר ועוד.  לכן, בשיעור זה נעבור על סדר העבודה הנכון לפרק זה תוך מתן דגשים חשובים ביותר לדיוק התשובה. יש אסטרטגיות רבות שניתן להיעזר בהן גם אם לא מכירים פירוש של מילה או לא יודעים לענות על השאלה.

 

מפגש מספר 5 –חשיבה מילולית ותרגיל סיכום לפרק המילולי במבחן | חשיבה מילולית

בשיעור זה נתייחס לפרק החשיבה המילולית במבחן שכולל בתוכו התייחסות ל: המשך את הסיפור, מילות תפל, השלמת משפטים כתיב, הקשר מילולי, יוצא דופן מילולי ועוד. נוסף על כך, בשיעור זה נעשה תרגיל סיכום לפרק המילולי של המבחן.

מפגשים מספר 6+7 – בעיות מילוליות | חשיבה כמותית

החלק הכמותי אמנם מתבסס גם על הידע הקיים של הילדות והילדים, אך אין ספק שאפשר לשדרג את היכולת שלהם להשתמש בידע שלהם במבחן בצורה מושכלת, מדויקת ויעילה. לכן האסטרטגיות בשיעור זה יתמקדו בתרגול שיטות לקיצור זמן המענה על בעיות מילוליות, במתן כלים לניחוש מושכל במקרה שלא יודעים את התשובה (באמצעות סימני התחלקות והכללות מתמטיות), ובמענה משותף על בעיות ותרגילים המייצגים את מבחני העבר, תוך התייחסות לזמן המענה ולידע הכללי המתמטי של הילדים.

 • בסוף השיעור יקבלו הילדות והילדים דף קצר וממוקד של תרגילים והמרות שכדאי לדעת בעל פה לקראת המבחן האמיתי, כדי לקצר בצורה משמעותית את זמן המענה.

מפגש מספר 8 – מציאת איבר מרוחק בסדרה, מחשבון הקסם וסדרות צורות ומספרים | חשיבה כמותית

בהמשך לשיעורים 6+7, שיעור זה יתמקד ביכולת החשיבה הכמותית של הילדות והילדים. נתרגל שאלות הדורשות שילוב של ידע וחשיבה. לצורך כך נלמד ונתרגל: מציאת איבר מרוחק בסדרה, מחשבון הקסם וסדרות צורות ומספרים.

 • בסוף השיעור הילדות והילדים יקבלו למענה לאחר השיעור, תרגיל סיכום לחלק הכמותי של המבחן.

מפגשים מספר 9+10 אנלוגיות, תבניות וסדרות של צורות | ראיה מרחבית 

בשיעורים אלו נחשוף לפני הילדות והילדים כמה שיותר שינויים המתקיימים בין הצורות. שינוי של גודל, כיוון, צבע דומיננטי, הוספת/החסרת צורות, השתקפות, קיפול, פריסה, שינויים מתמטיים בצורות (בהתייחס לפרק סדרות צורות ומספרים) ועוד. כדי לתרגל נושא זה בצורה היעילה והטובה ביותר, נערוך גם היכרות עם "שפת הצורות" שבה נשתמש במהלך השיעור, במטרה לקדם את יכולתם של הילדות והילדים לראות בצורה מיטבית את השינויים החלים בשאלת הצורות. כמו כן נלמד מהי דרך העבודה היעילה ביותר למענה על פרק זה (באמצעות שיטת "הנודניק" ושלילת תשובות), ונכיר מספר סוגים של שאלות צורות, דוגמת אנלוגיות, סדרות ומטריצות.

 • בסוף השיעור יקבלו הילדות והילדים את קובץ "שפת הצורות", הכולל סיכום של כל שינויי הצורות שלמדנו בשיעורים.

מפגש מספר 11 (שיעור מצולם אשר יש לצפות בו לפני שיעור מספר 12) – סימולציה ובסופה קבלת ציון

מפגש זה יוקדש כולו לחלק החוויתי של המבחן (עבודה עצמאית, מדודה בזמן, ללא תיווך, ללא הפסקות…), בשילוב יישום התוכן שנלמד במהלך מפגשי הקורס, כולל מענה בהלימה לתנאי המבחן האמיתי.

 1. בעיות מילוליות
 2. תרגילים
 3. סדרות צורות ומספרים
 4. מציאת איבר מרוחק בסדרה
 5. מחשבון הקסם
 6. השלמת משפטים
 7. השלם את הסיפור
 8. מילות תפל
 9. הקשר מילולי
 10. אנלוגיות מילוליות
 11. תבניות של צורות
 12. אנלוגיות של צורות
 13. ועוד

מפגש מספר 12 – בדיקת הסימולציה, הסקת מסקנות והעמקה בכל תכני הקורס

במפגש האחרון שלנו נבדוק יחד את הסימולציה שפתרו הילדות והילדים באופן עצמאי במפגש הקודם. ניתֵן דגשים חשובים, ונענה על השאלות בדרך ה"רגילה" וגם בדרך של שלילת תשובות וניחוש מושכל, וזאת כדי להגדיל עד כמה שיותר את היכולת להתמודד גם עם שאלות שאיננו בטוחים בתשובה עליהן. נתייחס גם להיבט התחושתי והחוויתי וכן לניתוב ההתרגשות, ועוד.

מפגש מספר 13 – מפגש הכנה לריאיונות הכניסה

לראיונות הכניסה לבתי ספר יש תפקיד משמעותי בתהליך הקבלה. הסיבה המרכזית לקיומם היא שמספר התלמידות והתלמידים המבקשים ללמוד בכיתות המחוננים גדול ממספר המקומות בכיתה, כך שיש צורך בתהליך סינון נוסף. לכן, נוסף על מעבר המבחן, יש לעבור ראיון אישי. רק אחריו תקבלו את התשובה הסופית לגבי קבלה או אי קבלה לכיתת מחוננים. אנו מאמינים שהיכרות מוקדמת עם סוגי שאלות אפשריים, עם המעמד של ריאיון אישי ועם הרציונל שמאחוריו יעזרו לילדיכם להבליט את הכישורים המתאימים שלהם בריאיון עצמו. בהתאם לכך, במפגש ההכנה שלנו נעזור לילדיכם לתפקד בצורה הטובה ביותר בריאיון עצמו, תוך שהם מבטאים את היכולות שלהם ומפגינים למראיינים את האופי והקסם האישי שלהם.

"פרופסור, אני רק שאלה!" ווטסאפ ייחודי לתלמידים שלנו

המענה יינתן על ידי צוות המורים שלנו (בשר ודם ולא בוטים) בצורה אישית, באמצעות ווטסאפ ייעודי. אנחנו שמחים ונרגשים לספר לכם על השירות החדש שלנו:
פרופסור, אני רק שאלה!
שירות חדש בפרופוסר שלנו! ערוץ שאלות ותשובות רק לתלמידים ותלמידות.
תלמידים יקרים, תלמידות יקרות, אם בעת התרגול בלומדה שלנו נתקלתם בשאלה לא ברורה, ואם גם לאחר קריאת שקופית ההסבר הרגשתם שאינכם מבינים את השאלה – נשמח לעזור לכם!
בשירות החדש "פרופסור, אני רק שאלה!" אתם מוזמנים לשלוח לנו את מספר השאלה שלגביה תרצו את עזרתנו, בצירוף מלל קצר שיסביר מה לא היה לכם ברור לאחר קריאת שקופית ההסבר, ומורה מקצועי מטעמנו יכתוב – במיוחד לכם – הסבר חדש.
ואי אפשר בלי אותיות קטנות, שהן בכלל בגודל של כל האותיות :),

1. בתחילת ההתכתבות יש לציין שם משתמש בלומדה שלנו (בתוקף). השירות מיועד אך ורק לתלמידים פעילים.

2. יידרש אימות נוסף באמצעות מסרון או אימייל, בהתאם לפרטים שמילאתם בעת הרישום ולבקשת המורה שלנו.

3. יש להקפיד לשלוח לנו רק מספרי שאלות, ולא תמונות של השאלה.

3. השירות ניתן לתלמידים ותלמידות פעילים ופעילות בלבד, ולא להורים.

הורים יקרים, לכם יש ערוצי תקשורת אחרים איתנו (מייל info@haprofessor.co.il או ווטסאפ של השירות), ובהם נשמח מאוד לתת לכם מענה ושירות.

4. השירות ניתן כעת ללא תשלום לכל הלומדות הפעילות שלנו. יחד עם זאת, בהמשך יהיה השירות פתוח רק בחלק מהמסלולים.

5. נשתדל לענות ביום שבו שלחתם את ההודעה, ולא יאוחר מ-24 שעות משליחתה בימי הפעילות שלנו.

הלומדה שלנו שמלווה את החוג

בעקבות השינוי במבחן כל הלומדות שלנו מעודכנות בנושאים החדשים ובבחינה הממוחשבת החדשה

תחילת התרגול בלומדה הוא מיידי עם סיום התשלום

איור של תלמיד

התאמה של 100% למבחנים האחרונים ביותר שנערכו

איור של תלמידה שואלת שאלה

מגוון עצום של שאלות בנושאי המבחן

איור של מחשב וטלפון

מכל סוג המחשב ללא צורך בהתקנה

תאריכי המפגשים:

החל מ-20/12/2023, בימי רביעי ב-16:00, משך כל שיעור 60 דקות – הקבוצה מלאה

 • 20/12/23, יום רביעי, 16:00- מפגש מספר 1
 • 27/12/23, יום רביעי, 16:00- מפגש מספר 2
 • 03/01/24, יום רביעי, 16:00- מפגש מספר 3
 • 10/01/24, יום רביעי, 16:00- מפגש מספר 4
 • 17/01/24, יום רביעי, 16:00- מפגש מספר 5
 • 24/01/24, יום רביעי, 16:00- מפגש מספר 6
 • 31/01/24, יום רביעי, 16:00- מפגש מספר 7
 • 07/02/24, יום רביעי, 16:00- מפגש מספר 8
 • 14/02/24, יום רביעי, 16:00- מפגש מספר 9
 • 21/02/24, יום רביעי, 16:00- מפגש מספר 10
 • שיעור מצולם- מפגש סימולציה – מפגש מספר 11
 • 28/02/24, יום רביעי, 16:00- מפגש מספר 12
 • 06/03/24, יום רביעי, 16:00, מפגש מספר 13

החל מ-05/11/2023, בימי ראשון ב-17:00, משך כל שיעור 60 דקות

 • 05/11/23, יום ראשון, 17:00- מפגש מספר 1
 • 12/11/23, יום ראשון, 17:00- מפגש מספר 2
 • 19/11/23, יום ראשון, 17:00- מפגש מספר 3
 • 26/11/23, יום ראשון, 17:00- מפגש מספר 4
 • 03/12/23, יום ראשון, 17:00- מפגש מספר 5
 • 10/12/23, יום ראשון, 17:00- מפגש מספר 6
 • 17/12/23, יום ראשון, 17:00- מפגש מספר 7
 • 24/12/23, יום ראשון, 17:00- מפגש מספר 8
 • 31/12/23, יום ראשון, 17:00- מפגש מספר 9
 • 07/01/24, יום ראשון, 17:00- מפגש מספר 10
 • שיעור מצולם- מפגש סימולציה – מפגש מספר 11
 • 14/01/24, יום ראשון, 17:00- מפגש מספר 12
 • 21/01/24, יום ראשון, 17:00, מפגש מספר 13

החל מ-12/10/2023, בימי חמישי ב-16:50, משך כל שיעור 60 דקות

 • 12/10/23, יום חמישי, 16:50- מפגש מספר 1
 • 19/10/23, יום חמישי, 16:50- מפגש מספר 2
 • 26/10/23, יום חמישי, 16:50- מפגש מספר 3
 • 02/11/23, יום חמישי, 16:50- מפגש מספר 4
 • 09/11/23, יום חמישי, 16:50- מפגש מספר 5
 • 16/11/23, יום חמישי, 16:50- מפגש מספר 6
 • 23/11/23, יום חמישי, 16:50- מפגש מספר 7
 • 30/11/23, יום חמישי, 16:50- מפגש מספר 8
 • 07/12/23, יום חמישי, 16:50- מפגש מספר 9
 • 14/12/23, יום חמישי, 16:50- מפגש מספר 10
 • שיעור מצולם- מפגש סימולציה – מפגש מספר 11
 • 21/12/23, יום חמישי, 16:50- מפגש מספר 12
 • 28/12/24, יום חמישי, 16:50, מפגש מספר 13

החל מ-16/10/2023, בימי שני ב-15:50, משך כל שיעור 60 דקות

 • 16/10/23, יום שני, 15:50- מפגש מספר 1
 • 23/10/23, יום שני, 15:50- מפגש מספר 2
 • 30/10/23, יום שני, 15:50- מפגש מספר 3
 • 06/11/23, יום שני, 15:50- מפגש מספר 4
 • 13/11/23, יום שני, 15:50- מפגש מספר 5
 • 20/11/23, יום שני, 15:50- מפגש מספר 6
 • 27/11/23, יום שני, 15:50- מפגש מספר 7
 • 04/12/23, יום שני, 15:50- מפגש מספר 8
 • 11/12/23, יום שני, 15:50- מפגש מספר 9
 • 18/12/23, יום שני, 15:50- מפגש מספר 10
 • שיעור מצולם- מפגש סימולציה – מפגש מספר 11
 • 25/12/23, יום שני, 15:50- מפגש מספר 12
 • 01/01/24, יום שני, 15:50, מפגש מספר 13

התקשורת בינינו תיערך דרך הדוא"ל בלבד info@haprofessor.co.il. אנא שמרו את פרטינו בין אנשי הקשר שלכם, כדי שההודעות השוטפות מאיתנו לא יגיעו לתיבת ה-SPAM.
לנוכחות ולהשתתפות בשיעור עצמו יש חשיבות גדולה, אולם ברור לנו שאילוצים שונים עשויים למנוע מכם להשתתף בשיעור מעת לעת (*), ולכן מהלך השיעורים מוקלט. הקישור לסרטון יישלח בהתאם לבקשתכם באמצעות הדוא"ל info@haprofessor.co.il ובמקרה של היעדרות מהשיעור בלבד. כמו כן, הצפייה מוגבלת בזמן, ובלא אפשרות הורדה. (*ניתן לקבל הקלטה לכל היותר פעם בחודש ועד 3 פעמים לכל תלמיד במהלך הקורס כולו).

כמה זה עולה?

מפגשי הקורס + לומדת לתרגול ביתי ועד למועד המבחן בשנה"ל תשפ"ד (גם אם ידחה): 2,310 ₪
למי שיש את לומדת ההכנה למבחן מחוננים כיתה ו' שלנו והיא פעילה לפחות עד סוף חודש ינואר 2024: 1,780 ₪.
במקרה של רישום למי שכבר יש את הלומדת שלנו, יש לבצע רישום באמצעות הכפתור הירוק בלומדה שלכם: "הרשמה לקורס זום".
שימו לב! אי אפשר להירשם לקורס בלי להירשם ללומדת ההכנה למבחן מחוננים כיתה ו' שלנו. אנו רואים בתרגול בבית באמצעות הלומדה שלנו חלק בלתי נפרד מתהליך הלמידה המלא.
המחיר כולל: 13 מפגשים, כל מפגש 60 דקות וכמובן הלומדה שלנו

לתשומת לבכם:
במידה ומועדי המבחנים יוקדמו באופן גורף, לכולם, נוסיף יום למידה לקורס שלנו כך שנסיים את הקורס במועד מוקדם יותר.
יחד עם זאת, במידה ורק תאריך המבחן של ילדיכם יהיה לפני סיום הקורס שלנו, השלמת השיעורים החסרים תתבצע בדרך שלהלן בלבד, ובהתאם לכל הסעיפים הללו:
1. על בסיס מקום פנוי וחפיפה בתכנים, אפשר יהיה להשלים את השיעורים החסרים בקבוצות אחרות. האחריות על בדיקת השיעורים ועל השלמתם היא שלכם, ויש לבצעה באמצעות פנייה מסודרת לכתובת הדוא"ל הבאה בלבד: info@haprofessor.co.il .
2. במידה וסעיף 1 לא רלוונטי, אנו נשלח לכם את דפי העבודה הרלוונטיים לשיעורים שמהם תיעדרו. נוסף על כך, המורה תשלח לכם קובץ הכולל תיווך והסבר לתרגול דפי העבודה בבית.
3. חשוב לנו מאוד להבהיר: אנו לא מתחייבים להשלים את השיעורים החסרים בקבוצות מקבילות. השלמה זו תתאפשר בהתקיים התנאים הבאים: מקום פנוי וחפיפה בתכנים.
4. בכל מקרה אחר נקיים בשמחה גדולה את סעיף 2.
5. בכל מקרה לא יינתן כל החזר כספי בגין אי-השלמת הקורס.

 

 • עד שבוע לפני תחילת הקורס – בלא דמי ביטול. 
 • משבוע ועד יומיים לפני תחילת הקורס – 25% דמי ביטול. 
 • מיום לפני תחילת הקורס ועד יומיים לפני השיעור השני – 50% דמי ביטול.
 • יומיים לפני השיעור השני – דמי ביטול מלאים.
 • הודעת ביטול יש לשלוח לכתובת הדוא"ל הזו בלבד: info@haprofessor.com

(*) למעט הלומדה במחירה המלא: לאחר כניסה ראשונה ללומדה לא יינתן בגינה כל החזר כספי, גם במקרה של ביטול הקורס. במקרה זה הלומדה תהיה זמינה לשימושכם בהתאם לתוקפה, וגובה ההחזר יהיה על הקורס בלבד. אם לא בוצעה כל כניסה ללומדה, גובה ההחזר יהיה על הסכום המלא. לכן, החלק היחסי של דמי הביטול מתייחס לשיעורים בלבד, ללא הלומדה.

הרשמה לקורס + לומדה

(*) האחריות לקיום המבחן, למועדו, לתכניו ועוד נתונה בידי הגוף הבוחן בלבד. אנו מציעים הכנה מדויקת המותאמת למבנה המבחנים ולתוכנם, כפי שנערכו בשנים הקודמות, עם דגש משמעותי על המבחנים שנערכו בשנת הלימודים האחרונה ביותר.
התכנים שאנו מציעים לתרגול מומלצים על ידינו בהתאם למבחני העבר, אולם יחד עם זאת, בחירת סוג הלומדה, תכני התרגול, כיתת הלימוד ועוד – היא שלכם בלבד!
כמו כן, אנא הקפידו לבחור את תקופת התרגול בצורה מושכלת, ולכתוב את שם הילד/ה בצורה מדויקת. לאחר הרכישה אי אפשר לבצע כל שינוי בלומדה למעט הארכת תוקפה בתוספת תשלום ובהתאם לכתוב בתקנון האתר.

ענת-מנשה

ענת מנשה

מנהלת דידקטית ומפתחת תכניות לימוד

הורים יקרים

התלמידים שלנו נהנים מיתרונות לימודיים ורגשיים רבי-משמעות. וגם ממתנה לכל החיים: היכולת ללמוד ולחשוב מתוך אתגר והנאה, ומימוש היכולות והפוטנציאל האישי בצורה הטובה ביותר.

העניקו לילדכם העשרה, וצרפו אותם לסביבה לימודית תומכת ומטפחת.

משרד החינוך מציע לתלמידים מחוננים ומצטיינים תוכניות העשרה מרתקות ומגוונות. בתוכניות אלה זוכים התלמידים המחוננים ללמידה בקרב קבוצת השווים להם, ממורים שנבחרו בקפידה ועברו הכשרה מקיפה. התוכניות כוללות תכנים מאתגרים ומסקרנים, ומעניקות חוויית לימוד איכותית ויוקרתית.

אל תמתינו שיחליטו בשבילכם האם ילדיכם ראויים לזכות בהעשרה בבית הספר. תפעלו עכשיו!

אמנם זה נראה כאילו המונופול על כישרון וטיפוחו שייך לעולם האומנות והספורט, אבל גם לילד/ה שלכם יש כישרון שזקוק לטיפוח והעשרה, תדאגו שהוא/היא יגיעו מוכנים למבחן.

הקורס כולל גם את הלומדה שלנו בשיתוף בני גורן:

"בתור מורה למתמטיקה ומחבר ספרי לימוד במתמטיקה במשך שנים רבות, מה שעמד תמיד לנגד עיניי היה הרצון לגרום לתלמידים להבין את המתמטיקה ולאהוב אותה. תמיד היה חשוב לי הצד המקצועי והחינוכי, ולכן החלטתי לשתף פעולה עם 'הפרופסור הלא מפוזר', ולתרום מניסיוני. חשוב מאוד שילדים בעלי יכולות יוכלו להתקדם ולהגיע להישגים" (בני גורן).

 

היתרונות שלנו מול האחרים

ותק וניסיון בתחום המחוננים
עובדתית – אנחנו הוותיקים ביותר ומהווים מודל לחיקוי לאחרים. לעבור את המבחן לאחר תרגול איתנו – הכבוד הוא שלנו, והיתרון של ילדכם!
שימו לב! בדקו את הוותק בתחום ילדים מחוננים, ולא בעולם המבוגרים ובתחומים שאינם קשורים לחינוך.
רמז: עד שנת 2012 היינו הגוף היחיד בארץ שהכין לקראת מבחן זה, ושאף אחד לא יספר לכם אחרת :-)
כמות מדרגים בפייסבוק, וציון
המלצות אמתיות המאומתות לחלוטין על ידי צוקרברג!
מעל 110 מדרגים מאומתים ואמתיים לחלוטין.
ציון 5 מתוך 5. הציון הגבוה ביותר!
100% שביעות רצון!
כמות מדרגים בגוגל, וציון
המלצות אמתיות המאומתות לחלוטין!
מעל 170 מדרגים מאומתים ואמתיים לחלוטין.
ציון 4.8 מתוך 5. 97% שביעות רצון!
האם מתקיימים חוגי הכנה?כן! חשיבות חוגי ההכנה היא עצומה לטובת רמת ההלימה של תכני הלומדה עם המבחן. היכולת שלנו לנבא את השאלות ולאמת אותן היא הגבוהה ביותר!
האם יש מבחני הדמיה מלאים להדפסה?
הלומדה שלנו כוללת תרגול online וגם חוברות עבודה מלאות ועשירות בתכנים להדפסה!
כן, יש מבחני הדמיה מלאים להדפסה ישירה מתוך הלומדה. לכל מבחן מצורף מחוון תשובות והסבר תיווך להורים כולל חלוקת זמנים, דגשים מיוחדים ועוד.
למעשה, ללומדה מצורפות חוברות להדפסה. תוכן חוברות אלו אינו מתוך התרגול online, אלא מהווה חומר תרגול נוסף וחדש.
תרגול בחוברת מקוונתתרגול זה מאפשר מענה על כל נושאי המבחן, כאילו הוצגו לילדים בחוברת עבודה online. אפשר "לדפדף" בין השאלות השונות, לשנות תשובה בטרם שליחת המבחן לבדיקה של הפרופסור שלנו, ולקבל חיווי, הסברים ומשוב לאחר סיום והגשת התרגול.
תרגול מדוד בזמן
שליטה מלאה (וקלה ביותר לתפעול) ממסך בקרת הורים על הגדרת הזמן בעת התרגול. ייחודי לנו וחשוב מאד מאד מאד לכם!
מתוך מסך בקרת הורים ניתן להגדיר בכל רגע נתון האם הילד יתרגל מבחן מדוד בזמן לפי שאלה, לפי מבחן או ללא הגבלת זמן בכלל. חשוב לדעת! המבחן מדוד בזמן כאשר לכל פרק יש את הזמן הנתון שלו, ללא יכולת לשאול זמן מפרק אחד לאחר. בנוסף, בחלק מפרקי המבחן יש שאלות מדודות בזמן ולא ניתן לשאול זמן בתוך אותו פרק משאלה לשאלה! תרגול מקדים והתנסות בעבודה מדודה בזמן תואמת מבחן, מהווה יתרון עצום בהתמודדות עם המבחן האמיתי.
כמות השאלות
הגדולה והמקיפה ביותר!
למעלה מ-2,700 שאלות בצרוף הבטחה שלנו! כל השאלות ממוקדות מבחן. לא "ניפחנו" את כמות השאלות במאגר שלנו בתכנים שלא תואמים את המבחן ואת הגיל.
כמות מבחני הבנת הנקרא 47 סיפורים.
שימו לב! כמות הסיפורים שלנו גבוהה פי שניים מזו של כל המתחרים.
מבחן פתיחה
ייחודי לנו!
מתבצע "אבחון" ראשוני חשוב ביותר, לפני חשיפת התרגול השוטף, במטרה לצייד את המורה החכם במידע אודות הילד המתרגל, כמו גם לאפשר לכם ולילד לקבל תמונת מצב עדכנית לגבי מרחב הידיעות של הילד ונושאים הדורשים תשומת לב מרבית. הציון על המבחן וגם החיווי, ניתנים מיידית ובסיומו אתם מוזמנים להתחיל ולתרגל.
המורה החכם
ייחודי לנו! האמת היא שרצינו לקרוא לו המורה הגאון או המלך של הלומדות… אבל בקשו מאתנו להיות צנועים אז בחרנו במורה החכם. אבל האמינו לנו שהוא הרבה מעבר לזה…
פונקציה מדהימה שמתפקדת כבינה מלאכותית ומסוגלת להתאים את הלמידה באופן אישי לכל תלמיד/ה! באמצעות מבחני דרך (כניסה, אמצע וסיום) ודגימה רציפה של הישגי התלמיד המתרגל. המורה החכם מגיש לו תרגולים מותאמים אישית בהתאם לנושאים הדורשים תשומת לב מרבית, ולכם ההורים המורה החכם נותן המלצות והכוונות שמותאמות לכל תלמיד ותלמיד בנפרד. ייחודי לנו!
המיני סימולטור
ייחודי לנו! לא רק בקורס טייס יש סימולטור :-)
מאפשר לילד המתרגל לענות על מבחני הדמיה online והוא מציג את כל נושאי המבחן ברצף לפי נושאים. ניתן לתרגל את המבחן כחוברת עבודה מקוונת (כלומר, ניתן לשנות תשובה לאחר מענה, לשלוח את המבחן לבדיקה רק בסיומו ולקבל חיווי מיידי ומרוכז, או ניתן לשלוח את המבחן לבדיקה לאחר כל שאלה ולקבל חיווי נקודתי). במסך ההורים עם בחירת כפתור אסטרטגיות תוכלו לקרוא על דרך התרגול הרצויה.
תרגול לפי נושאמאפשר תרגול ממוקד בנושא אחד בלבד לבחירתכם. גם כאן ניתן לתרגל ברצף ולקבל חיווי מידי או חוברת מקוונת, ולקבל חיווי מרוכז לאחר שליחת המבחן כולו אשר מתקבל מיידית עם שליחתו.
מונה שאלות
ייחודי לנו! אין ספק שלהסתכל למציאות בעיניים זה חשוב לתהליך למידה מושלם.
לאורך כל הדרך אתם רואים כמה שאלות יש בלומדה: באופן כללי; כמה מכל נושא; וכמה מכל נושא ו/או מכל הלומדה הילד שלכם כבר ענה.
האם הלומדה שומרת את הטעויות של הילדים למעקב הורים ובקרה?
ייחודי לנו!
כן. אין צורך לצייד את הילד במחברת ולבקש ממנו לרשום כל טעות או דברים שלא ידע. הלומדה שלנו מתעדת ושומרת עבורכם במקום נגיש ונוח, את כל הטעויות, ובדרך זו נותנת לכם כלים מיטביים לבצע תיווך לתהליך הלמידה העצמאי של הילד מול הלומדה. הלומדה מתעדת גם את כל השאלות עליהם הילד ענה נכון בליווי שקופיות הסבר.
אל תוותרו על אפשרות זו. אנו מבטיחים לכם זמן איכות עם הילדים.
וכמובן… אתם כבר יודעים. ייחודי לנו!
האם אפשר לשנות תשובה לאחר מענה, ובכך להשפיע ולשנות את הציון הסופי?
ייחודי לנו!
לא! הלומדה שלנו משקפת לכם נאמנה (ללא יכולת מניפולציה של הילד המתרגל) את איכות וכמות (ציון) העבודה העצמאית של הילד. אין אפשרות לאחר חשיפת התשובה ושקופית ההסבר לשנות את הציון הסופי.
שימו לב לכך והיזהרו!
יתרה מכך, אנו רואים חיסרון באפשרות לחזור לאותו מבחן ולשנותו, ובכך להשפיע על הציונים והסטטיסטיקות הסופיים. מהלך זה פוגע ביכולת שלכם להסיק מסקנות ולעקוב בצורה גרפית ברורה אחר ההתקדמות של הילד ולאתר את נקודות החולשה, ובכך בעצם לבצע תהליך של למידה נכונה.
מי הם אנשי הצוות, והכותבים של הלומדה?
אנחנו היחידים שמפרסמים את שמות הכותבים ואנשי הצוות שלנו!
אנחנו גאים בהם מאד ומודים להם על הזכות שניתנה לנו ליהנות מפרי עטם ומוחם.
שימו לב! אנו מציגים בצורה ברורה מאד את אנשי הצוות שלנו על ניסיונם, נחמדותם, השכלתם ותמונתם. אנו לא מסתפקים בתיאור כללי, כגון: "אנשים מתחום החינוך" (כאילו דה) אנחנו גאים בכותבים ובאנשי הצוות שלנו. אתם מוזמנים להיכנס לאתר שלנו ולפגוש אותם מסך מול פנים בכפתור "אודותינו".
אנחנו היחידים שמפרסמים את שמות הכותבים ואנשי הצוות שלנו!
האם יש דפי עבודה להדפסה מהלומדה?
הלומדה שלנו כוללת גם תרגולonline וגם חוברות עבודה להדפסה!
כן. בין היתר, אלה מוגשים לילדים בצורה של תשבצים ומשחקי חשיבה, ובדרך זו הופכים את חווית "שינון" אוצר המילים החדש או הידע הכללי למהנה וחווייתי. בנוסף, יש חוברות מלאות להדפסה מתוך הלומדה. תכני החוברות אינו זהה לתרגול online, אלא מהווה תרגול חדש נוסף
האם יש הסברים בלומדה?כן. שקופיות הסבר מושקעות ומפורטות מלוות את כל תהליך הלמידה. שימו לב! שקופיות אלו מוצגות לכם גם במסך הורים עם פירוט תשובות שגויות במטרה לעזור לכם לתווך את הלמידה בצורה המיטבית.
האם הלומדה מנוקדת?בהחלט! מנוקדת וערוכה לעילא ולעילא! יחד עם זאת, הלומדות שלנו לתלמידי כיתות ג' ומעלה אינן מנוקדות בהתאמה לדרישות המבחן עצמו ולאופן ביצועו בפועל.
רישום אוטומטי מיידיכן. שניות בודדות לאחר הרישום תנחת יונת הדואר החביבה במחשבכם עם פרטי הרישום המלאים. אין צורך להתקין/להוריד תוכנה. פשוט להזין שם משתמש וסיסמה, ולתרגל.
החווית משתמש
ייחודי לנו! הלומדה מוגשת כמשחק מחשב עם שלבי משחק!
תפעול ידידותי מותאם לילדים. הלומדה מוגשת כמשחק מחשב עם שלבים. היא צבעונית, נעימה למראה ועם חיזוקים חיוביים רבים. הלומדה שלנו איננה "לומדת מדף" מוכנה או לומדה שעברה שנמוך מעולם המבוגרים, היא נבנתה מהיסוד למטרת הכנה לקראת מבחני האיתור לתלמידים מחוננים.
מספר אפשרויות מענה לאחר כל שאלה
ושוב נודה לתשומת לבכם! אפשרות זו ייחודית אך ורק לנו והיא מעניקה לילדים חווית לימוד מהנה ביותר!
אפשרות אחת או שתיים, לבחירתכם. ניתן לשינוי מתוך הלומדה. אפשרות זו חשובה מאד להעלאת המוטיבציה של הילדים לתרגל. בתחילה נמליץ לכם לאפשר למתרגלים הנחמדים שלכם שני ניסיונות מענה בטרם יקבלו חיווי והסבר, ולאחר מספר תרגולים לשנות לאפשרות אחת, בהתאמה למבחן עצמו. יחד עם זאת, במידה ותבחינו שניסיון מענה אחד גורר תסכול אצל הילד, נמליץ להיות קשובים לו, ולהשאיר שני ניסיונות. הרצון של הילד להיות חלק מהחוויה הוא קריטי להצלחה במבחנים.
לאורך כל הדרך הלומדה מתעדת גם את ניסיון המענה הראשון של הילד, כך שאתם בכל מצב נהנים משיקוף אמין במסך הורים.
האם הממשק מתאים לתרגול מטאבלט, טלפון ומחשב.בהחלט! הלומדה שלנו הותאמה לכל אחד מהממשקים הללו. ניתן לתרגל בארץ, בחו"ל, על הספה בסלון ואפילו במיטה לפני השינה. למעשה, בכל מקום שיש בו חיבור אינטרנטי, וגם יותר ממחשב אחד… אצל סבתא, בצהרון ואפילו בבית של הדודה הנחמדה שתמיד מביאה שוקולדים.
 הפרופסור הלא מפוזר
ותק וניסיון בתחום המחוננים שימו לב! בדקו את הוותק בתחום ילדים מחוננים, ולא בעולם המבוגרים או בכל תחום אחר שלא קשור לחינוך.
רמז: עד שנת 2012 היינו הגוף היחיד בארץ שהכין לקראת מבחן זה, ושאף אחד לא יספר לכם אחרת :-)
כמות מדרגים בפייסבוק, וציון 110 מדרגים מאומתים ואמתיים לחלוטין.
ציון 5 מתוך 5. הציון הגבוה ביותר!
100% שביעות רצון!
כמות מדרגים בגוגל, וציון מעל 170 מדרגים מאומתים ואמתיים לחלוטין.
ציון 4.8 מתוך 5. 97% שביעות רצון!
האם מתקיימים חוגי הכנה? כן. בפריסה ארצית רחבה, מאשדוד בדרום ועד הקריות בצפון. חשיבות חוגי ההכנה היא עצומה לטובת רמת ההלימה של תכני הלומדה עם המבחן. היכולת שלנו לנבא את השאלות ולאמת אותן היא הכי גבוהה שיש!
האם יש מבחני הדמיה מלאים להדפסה? כן, 3 מבחני הדמיה מלאים להדפסה ישירה מתוך הלומדה. כל מבחן הדמיה כולל 3 סיפורים ומבחן מלא בחשבון.
שימו לב! אנו היחידים שמציעים 3 מבחנים מלאים!
כמות מבחני הבנת הנקרא 47 סיפורים.
שימו לב! כמות הסיפורים שלנו גבוהה פי שניים מזו של כל המתחרים.
האם ניתן להדפיס את סיפורי הבנת הנקראכן. אפשרות זו חשובה מאד!
מכיוון שהמבחן בסופו של דבר יתבצע על דף, ומכיוון שתרגול קטע קריאה חדש unseen
על דף, שונה לחלוטין מתרגול מול מחשב, אנו רואים בכך חשיבות עצומה. אנו שוב מדגישים! את כל סיפורי הבנת הנקרא שלנו ניתן להדפיס, ולא רק מתוך מבחני ההדמיה או דפי העבודה. ושוב נודה לתשומת לבכם, אפשרות זו ייחודית אך ורק לנו והיא קריטית ליעילות התרגול המקדים.
כמות המבחנים בחשבון 110 מבחנים.
שימו לב! כמות המבחנים שלנו בחשבון גבוהה פי שלושה מזו של כל המתחרים.
האם הלומדה שומרת את הטעויות של הילדים למעקב הורים ובקרה? כן. אין צורך לצייד את הילד במחברת ולבקש ממנו לרשום כל טעות או דברים שלא ידע. הלומדה שלנו מתעדת ושומרת עבורכם את כל הטעויות, ובדרך זו נותנת לכם כלים מיטביים לבצע תיווך לתהליך הלמידה העצמאי של הילד מול הלומדה.
אל תוותרו על אפשרות זו. אנו מבטיחים לכם זמן איכות עם הילדים.
וכמובן… אתם כבר יודעים. ייחודי לנו!
האם אפשר לשנות תשובה לאחר מענה, ובכך להשפיע ולשנות את הציון הסופי? לא! הלומדה שלנו משקפת לכם נאמנה (ללא יכולת מניפולציה של הילד המתרגל) את איכות וכמות (ציון) העבודה העצמאית של הילד. אין אפשרות לאחר חשיפת התשובה ושקופית ההסבר לשנות את הציון הסופי.
שימו לב לכך והיזהרו!
יתרה מכך, אנו רואים חיסרון באפשרות לחזור לאותו מבחן ולשנותו, ובכך להשפיע על הציונים והסטטיסטיקות הסופיות. מהלך זה פוגע ביכולת שלכם להסיק מסקנות ולעקוב בצורה גרפית ברורה אחר ההתקדמות של הילד ולאתר את נקודות החולשה, ובכך בעצם לבצע תהליך של למידה נכונה.
מי הם אנשי הצוות, והכותבים של הלומדה? שימו לב! אנו מציגים בצורה ברורה מאד את אנשי הצוות שלנו על ניסיונם, נחמדותם, השכלתם ותמונתם. אנו לא מסתפקים בתיאור כללי, כגון: "אנשים מתחום החינוך" (כאילו דה) אנחנו גאים בכותבים ובאנשי הצוות שלנו. אתם מוזמנים להיכנס לאתר שלנו ולפגוש אותם מסך מול פנים בכפתור "אודותינו".
אנחנו היחידים שמפרסמים את שמות הכותבים שלנו!
האם יש דפי עבודה להדפסה מהלומדה?כן. אלה מוגשים לילדים בצורה של תשבצים ומשחקי חשיבה, ובדרך זו הופכים את חווית "שינון" אוצר המילים החדש או הידע הכללי למהנה וחווייתית.
האם יש הסברים בלומדה? כן, בפרק הבנת הנקרא קיימים הסברים לאסטרטגיות למידה לתחום זה. לחלק הכמותי קיימים הסברים לאחר השאלות הרלוונטיות, כמו גם לאסטרטיות חשיבה ולמידה.
האם הלומדה מנוקדת? כן
רישום אוטומטי מיידיכן. שניות בודדות לאחר הרישום תנחת יונת הדואר החביבה במחשבכם עם פרטי הרישום המלאים. אין צורך להתקין/להוריד תוכנה. פשוט להזין שם משתמש וסיסמה, ולתרגל.
חווית משתמש תפעול ידידותי מותאם לילדים. הלומדה מוגשת כמשחק מחשב עם שלבים. היא צבעונית, נעימה למראה ועם המון חיזוקים חיוביים. הלומדה שלנו איננה "לומדת מדף" מוכנה או לומדה שעברה שנמוך מעולם המבוגרים, היא נבנתה למן היסודות למטרת הכנה לקראת מבחני האיתור לתלמידים מחוננים.
מספר אפשרויות מענה לאחר כל שאלה1 או 2, לבחירתכם. ניתן לשינוי מתוך הלומדה. אפשרות זו חשובה מאד להעלאת המוטיבציה של הילדים לתרגל. בתחילה נמליץ לכם לאפשר למתרגלים הנחמדים שלכם 2 ניסיונות מענה בטרם יקבלו חיווי והסבר, ולאחר מספר תרגולים לשנות לאפשרות אחת, בהתאמה למבחן עצמו. יחד עם זאת, במידה ותבחינו שניסיון מענה אחד גורר תסכול אצל הילד, נמליץ להיות קשובים לו, ולהשאיר 2 ניסיונות. הרצון של הילד להיות חלק מהחוויה, הוא קריטי להצלחה במבחנים.
ושוב נודה לתשומת לבכם, אפשרות זו ייחודית אך ורק לנו והיא מעניקה לילדים חווית לימוד מהנה ביותר!
האם הממשק מתאים לתרגול מטאבלט, טלפון ומחשב. בהחלט! הלומדה שלנו הותאמה לכל אחד מהממשקים הללו. ניתן לתרגל בארץ, בחו"ל, על הספה בסלון ואפילו במיטה לפני השינה. למעשה, בכל מקום שיש בו חיבור אינטרנטי, וגם יותר ממחשב אחד… אצל סבתא, בצהרון ואפילו בבית של הדודה הנחמדה שתמיד מביאה שוקולדים.
 

היתרונות שלנו מול האחרים

ותק וניסיון בתחום המחוננים
עובדתית – אנחנו הוותיקים ביותר ומהווים מודל לחיקוי לאחרים. לעבור את המבחן לאחר תרגול איתנו – הכבוד הוא שלנו, והיתרון של ילדכם!

שימו לב! בדקו את הוותק בתחום ילדים מחוננים, ולא בעולם המבוגרים ובתחומים שאינם קשורים לחינוך.
רמז: עד שנת 2012 היינו הגוף היחיד בארץ שהכין לקראת מבחן זה, ושאף אחד לא יספר לכם אחרת :-)

כמות מדרגים בפייסבוק, וציון
המלצות אמתיות המאומתות לחלוטין על ידי צוקרברג!

מעל 110 מדרגים מאומתים ואמתיים לחלוטין.
ציון 5 מתוך 5. הציון הגבוה ביותר!
100% שביעות רצון!

כמות מדרגים בגוגל, וציון
המלצות אמתיות המאומתות לחלוטין!

מעל 170 מדרגים מאומתים ואמתיים לחלוטין.
ציון 4.8 מתוך 5. 97% שביעות רצון!

האם מתקיימים חוגי הכנה?

כן. חשיבות חוגי ההכנה היא עצומה לטובת רמת ההלימה של תכני הלומדה עם המבחן. היכולת שלנו לנבא את השאלות ולאמת אותן היא הגבוהה ביותר!

האם יש מבחני הדמיה מלאים להדפסה?
הלומדה שלנו כוללת תרגול online וגם חוברות עבודה מלאות ועשירות בתכנים להדפסה!

כן, יש מבחני הדמיה מלאים להדפסה ישירה מתוך הלומדה. כל מבחן הדמיה להדפסה מכיל למעלה מ-100 שאלות, מחוון תשובות והסבר תיווך להורים כולל חלוקת זמנים, דגשים מיוחדים ועוד.
למעשה, ללומדה מצורפות חוברות להדפסה. תוכן חוברות אלו אינו מתוך התרגול online, אלא מהווה חומר תרגול נוסף וחדש.

תרגול בחוברת מקוונת

תרגול זה מאפשר מענה על כל נושאי המבחן, כאילו הוצגו לילדים בחוברת עבודה online. אפשר "לדפדף" בין השאלות השונות, לשנות תשובה בטרם שליחת המבחן לבדיקה של הפרופסור שלנו, ולקבל חיווי, הסברים ומשוב לאחר סיום והגשת התרגול.

תרגול מדוד בזמן
שליטה מלאה (וקלה ביותר לתפעול) ממסך בקרת הורים על הגדרת הזמן בעת התרגול. ייחודי לנו וחשוב מאד מאד מאד לכם!

מתוך מסך בקרת הורים ניתן להגדיר בכל רגע נתון האם הילד יתרגל מבחן מדוד בזמן לפי שאלה, לפי מבחן או ללא הגבלת זמן בכלל. חשוב לדעת! המבחן מדוד בזמן כאשר לכל פרק יש את הזמן הנתון שלו, ללא יכולת לשאול זמן מפרק אחד לאחר. בנוסף, בחלק מפרקי המבחן יש שאלות מדודות בזמן ולא ניתן לשאול זמן בתוך אותו פרק משאלה לשאלה! תרגול מקדים והתנסות בעבודה מדודה בזמן תואמת מבחן, מהווה יתרון עצום בהתמודדות עם המבחן האמיתי.

כמות השאלות
הגדולה והמקיפה ביותר!

למעלה מ-1,700 שאלות בצרוף הבטחה שלנו! כל השאלות ממוקדות מבחן. לא "ניפחנו" את כמות השאלות במאגר שלנו בתכנים שלא תואמים את המבחן ואת הגיל.

מבחן פתיחה
ייחודי לנו!

מתבצע "אבחון" ראשוני חשוב ביותר, לפני חשיפת התרגול השוטף, במטרה לצייד את המורה החכם במידע אודות הילד המתרגל, כמו גם לאפשר לכם ולילד לקבל תמונת מצב עדכנית לגבי מרחב הידיעות של הילד ונושאים הדורשים תשומת לב מרבית. הציון על המבחן וגם החיווי, ניתנים מיידית ובסיומו אתם מוזמנים להתחיל ולתרגל.

מבחן אמצע
ייחודי לנו!

בדיוק באמצע התרגול יופיע מבחן דרך נוסף. למבחן האמצע קיימת חשיבות גדולה מאד בהערכת המשך הלמידה ומיקוד לקראת המבחן עצמו.

מבחן סיום
יחודי לנו!

בו נצפה לראות שיפור משמעותי ממבחני הדרך הקודמים, נחייך ונרגיש שיש תמורה בעד האגרה :-) . בנוסף, נוכל לדעת לאיזה נושאים כדאי לתת תשומת לב נוספת.

המורה החכם
ייחודי לנו! האמת היא שרצינו לקרוא לו המורה הגאון או המלך של הלומדות… אבל בקשו מאתנו להיות צנועים אז בחרנו במורה החכם. אבל האמינו לנו שהוא הרבה מעבר לזה…

פונקציה מדהימה שמתפקדת כבינה מלאכותית ומסוגלת להתאים את הלמידה באופן אישי לכל תלמיד/ה! באמצעות מבחני דרך (כניסה, אמצע וסיום) ודגימה רציפה של הישגי התלמיד המתרגל. המורה החכם מגיש לו תרגולים מותאמים אישית בהתאם לנושאים הדורשים תשומת לב מרבית, ולכם ההורים המורה החכם נותן המלצות והכוונות שמותאמות לכל תלמיד ותלמיד בנפרד. ייחודי לנו!

המיני סימולטור
ייחודי לנו! לא רק בקורס טייס יש סימולטור :-)

מאפשר לילד המתרגל לענות על מבחני הדמיה online  והוא מציג את כל נושאי המבחן ברצף לפי נושאים. ניתן לתרגל את המבחן כחוברת עבודה מקוונת (כלומר, ניתן לשנות תשובה לאחר מענה, לשלוח את המבחן לבדיקה רק בסיומו ולקבל חיווי מיידי ומרוכז, או ניתן לשלוח את המבחן לבדיקה לאחר כל שאלה ולקבל חיווי נקודתי). במסך ההורים עם בחירת כפתור אסטרטגיות  תוכלו לקרוא על דרך התרגול הרצויה.

תרגול לפי נושא

מאפשר תרגול ממוקד בנושא אחד בלבד לבחירתכם. גם כאן ניתן לתרגל ברצף ולקבל חיווי מידי או חוברת מקוונת, ולקבל חיווי מרוכז לאחר שליחת המבחן כולו אשר מתקבל מיידית עם שליחתו.

מונה שאלות
ייחודי לנו! אין ספק שלהסתכל למציאות בעיניים זה חשוב לתהליך למידה מושלם.

לאורך כל הדרך אתם רואים כמה שאלות יש בלומדה: באופן כללי; כמה מכל נושא; וכמה מכל נושא ו/או מכל הלומדה הילד שלכם כבר ענה.

האם הלומדה שומרת את הטעויות של הילדים למעקב הורים ובקרה?
ייחודי לנו!

כן. אין צורך לצייד את הילד במחברת ולבקש ממנו לרשום כל טעות או דברים שלא ידע. הלומדה שלנו מתעדת ושומרת עבורכם במקום נגיש ונוח, את כל הטעויות, ובדרך זו נותנת לכם כלים מיטביים לבצע תיווך לתהליך הלמידה העצמאי של הילד מול הלומדה. הלומדה מתעדת גם את כל השאלות עליהם הילד ענה נכון בליווי שקופיות הסבר.
אל תוותרו על אפשרות זו. אנו מבטיחים לכם זמן איכות עם הילדים.
וכמובן… אתם כבר יודעים. ייחודי לנו!

שהאם אפשר לשנות תשובה לאחר מענה, ובכך להשפיע ולשנות את הציון הסופי?
ייחודי לנו!

לא! הלומדה שלנו משקפת לכם נאמנה (ללא יכולת מניפולציה של הילד המתרגל) את איכות וכמות (ציון) העבודה העצמאית של הילד. אין אפשרות לאחר חשיפת התשובה ושקופית ההסבר לשנות את הציון הסופי.
שימו לב לכך והיזהרו!
יתרה מכך, אנו רואים חיסרון באפשרות לחזור לאותו מבחן ולשנותו, ובכך להשפיע על הציונים והסטטיסטיקות הסופיים. מהלך זה פוגע ביכולת שלכם להסיק מסקנות ולעקוב בצורה גרפית ברורה אחר ההתקדמות של הילד ולאתר את נקודות החולשה, ובכך בעצם לבצע תהליך של למידה נכונה.

מי הם אנשי הצוות, והכותבים של הלומדה?
אנחנו היחידים שמפרסמים את שמות הכותבים ואנשי הצוות שלנו!
אנחנו גאים בהם מאד ומודים להם על הזכות שניתנה לנו ליהנות מפרי עטם ומוחם.

שימו לב! אנו מציגים בצורה ברורה מאד את אנשי הצוות שלנו על ניסיונם, נחמדותם, השכלתם ותמונתם. אנו לא מסתפקים בתיאור כללי, כגון: "אנשים מתחום החינוך" (כאילו דה) אנחנו גאים בכותבים ובאנשי הצוות שלנו. אתם מוזמנים להיכנס לאתר שלנו ולפגוש אותם מסך מול פנים בכפתור "אודותינו".
אנחנו היחידים שמפרסמים את שמות הכותבים ואנשי הצוות שלנו!

האם יש דפי עבודה להדפסה מהלומדה?
הלומדה שלנו כוללת גם תרגולonline וגם חוברות עבודה להדפסה!

כן. בין היתר, אלה מוגשים לילדים בצורה של תשבצים ומשחקי חשיבה, ובדרך זו הופכים את חווית "שינון" אוצר המילים החדש או הידע הכללי למהנה וחווייתי. בנוסף, יש חוברות מלאות להדפסה מתוך הלומדה. תכני החוברות אינו זהה לתרגול online, אלא מהווה תרגול חדש נוסף

האם יש הסברים בלומדה?

כן. שקופיות הסבר מושקעות ומפורטות מלוות את כל תהליך הלמידה. שימו לב! שקופיות אלו מוצגות לכם גם במסך הורים עם פירוט תשובות שגויות במטרה לעזור לכם לתווך את הלמידה בצורה המיטבית.

האם הלומדה מנוקדת?

בהחלט! מנוקדת וערוכה לעילא ולעילא! יחד עם זאת, הלומדות שלנו לתלמידי כיתות ג' ומעלה אינן מנוקדות בהתאמה לדרישות המבחן עצמו ולאופן ביצועו בפועל.

רישום אוטומטי מיידי

כן. שניות בודדות לאחר הרישום תנחת יונת הדואר החביבה במחשבכם עם פרטי הרישום המלאים. אין צורך להתקין/להוריד תוכנה. פשוט להזין שם משתמש וסיסמה, ולתרגל.

החווית משתמש
ייחודי לנו! הלומדה מוגשת כמשחק מחשב עם שלבי משחק!

תפעול ידידותי מותאם לילדים. הלומדה מוגשת כמשחק מחשב עם שלבים. היא צבעונית, נעימה למראה ועם חיזוקים חיוביים רבים. הלומדה שלנו איננה "לומדת מדף" מוכנה או לומדה שעברה שנמוך מעולם המבוגרים, היא נבנתה מהיסוד למטרת הכנה לקראת מבחני האיתור לתלמידים מחוננים.

מספר אפשרויות מענה לאחר כל שאלה
ושוב נודה לתשומת לבכם! אפשרות זו ייחודית אך ורק לנו והיא מעניקה לילדים חווית לימוד מהנה ביותר!

אפשרות אחת או שתיים, לבחירתכם. ניתן לשינוי מתוך הלומדה. אפשרות זו חשובה מאד להעלאת המוטיבציה של הילדים לתרגל. בתחילה נמליץ לכם לאפשר למתרגלים הנחמדים שלכם שני ניסיונות מענה בטרם יקבלו חיווי והסבר, ולאחר מספר תרגולים לשנות לאפשרות אחת, בהתאמה למבחן עצמו. יחד עם זאת, במידה ותבחינו שניסיון מענה אחד גורר תסכול אצל הילד, נמליץ להיות קשובים לו, ולהשאיר שני ניסיונות. הרצון של הילד להיות חלק מהחוויה הוא קריטי להצלחה במבחנים.
לאורך כל הדרך הלומדה מתעדת גם את ניסיון המענה הראשון של הילד, כך שאתם בכל מצב נהנים משיקוף אמין במסך הורים.

האם הממשק מתאים לתרגול מטאבלט, טלפון ומחשב.

בהחלט! הלומדה שלנו הותאמה לכל אחד מהממשקים הללו. ניתן לתרגל בארץ, בחו"ל, על הספה בסלון ואפילו במיטה לפני השינה. למעשה, בכל מקום שיש בו חיבור אינטרנטי, וגם יותר ממחשב אחד… אצל סבתא, בצהרון ואפילו בבית של הדודה הנחמדה שתמיד מביאה שוקולדים.

ניתן לתרגל את השאלות במגוון דרכים: כמבחן ברצף, כמבחן שניתן לדפדף בין השאלות ולשנות את בחירתכם בטרם שליחתו לבדיקה ("חוברת מקוונת"), ניתן לבנות מבחן עצמאי בהתאם לנושאים אותם תרצו לחזק ("אשף המבחנים"), ניתן להיעזר במבחני "המורה החכם" (פונקציה מתקדמת בלומדה שבונה מבחנים בהתאם לניתוח ההישגים של הילד/ה המתרגלים), ב"מיני סימולטור", ועוד.
לשאלה בלומדה יש שקופית הסבר. השאלות נשמרות ומתועדות וניתן לחזור לכל מבחן ולענות עליו כמה פעמים שתרצו, במקביל ניתן תמיד לבחור מבחן חדש!
אין סוף אפשרויות וידע כהכנה למבחני האיתור לתלמידים מחוננים!

דילוג לתוכן